O nás

           Spoločnosť ELRON Elektro  s.r.o., sa zaoberá veľkoobchodným  a maloobchodným predajom  elektroinštalačného materiálu, káblov a vodičov, svietidiel, náradia a doplnkov od európskych výrobcov.

            Firma vznikla v roku 2005, a dnes je etablovanou spoločnosťou  patriaca medzi stabilné a dynamicky rozvíjajúce sa spoločnosti na Slovensku.

            Spoločnosť ELRON Elektro s.r.o. má partnerov zo všetkých oblastí priemyslu, montáží, obchodu, výroby, údržby či koncových zákazníkov.
Medzi významné odberateľské odvetvia patria energetické, elektromontážne, veľkoobchodné spoločnosti či výrobné fabriky. Ďalším okruhom klientov sú koncoví zákazníci, ktorí realizujú vlastné bývanie, kancelárie či sklady, ktorým pomáhame orientovať sa v oblasti elektroinštalačných materiálov.

            Spoločnosť ELRON Elektro s.r.o., je dcérskou spoločnosťou českej firmy JAKUB a.s., ktorá vlastní veľkoobchody JAKUB, ELKAS a ELEKTROCENTRUM, a spoločne sú jedným z najvýznamnejších veľkoobchodov v Českej republike  s významným podielom na trhu.

            Firma JAKUB a.s. spolupracuje priamo s výrobcami, v prípade niektorých zahraničných výrobcov i ako exkluzívny dovozca a partner na slovenskom či českom trhu. Je teda hlavným distribútorom a svojou podnikateľskou činnosťou umožňuje zákazníkom dostať sa k atraktívnym obchodným podmienkam, vynikajúcim cenám a časovej dostupnosti so zaručenou kvalitou výlučne certifikovaných výrobkov podľa príslušných noriem. Neustále inovácie firemných procesov prinášajú ovocie v podobe spokojných zákazníkov, ktorí sú hlavným stimulom našej práce  a vďaka tomu naše meno nesie trojité krédo:

- vynikajúca cena
- promptná realizácia
- zaručená kvalita